Turnieje

Sparing 10.02 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka w Katowicach. Mecz zaczynamy o godzinie 15:45, dlatego ze względu na wczesną porę proszę o informację o obecności. Gramy w zielonych koszulkach treningowych.
Kadra: Nalepa, Rurański, Harnot, Konieczko, Karpiński, Holeczek, Kasperek, Zawisza, Paluch, Czachor, Odyga, Razakowski

Turniej Bełchatów 11.02 - zbiórka na Stadionie Śląskim o godzinie 6:15. Turniej odbywa się na hali. Jutro podam szczegóły dotyczące płatności i autobusu. Zabieramy stroje zielone.
Kadra: Bik, Razakowski, Musielak, Bawaj, Konieczko, Czachor, Nowak, Paczyński, Karolska, Kurasz, Kral, Muszalski, Odyga, Cieślak

Red Box 11.02 - zbiórka o godzinie 10:00 w stałym miejscu. Zabieramy stroje czarne.
Kadra: Nalepa, Rurański, Porwik, Sejwa, Karpiński, Marciniak, Janisz, Holeczek, Kasperek, Zawisza