Powołania na weekend i informację dla rodziców.

Nie chce robić zabrania po treningach szkolnych z szacunku na wasz czas, jeżeli ktoś ma do mnie jakieś pytania to jestem dostępny między treningami pod telefonem. Na pewno spotkamy się wszyscy na zebraniu szkolnym.

Aby nauczyć naszych chłopaków systematyczności i odpowiedzialności, narzuciliśmy sobie zasady uczęszczania.
- Dwie nieobecności w tygodniu to brak powołania na mecz w danym tygodniu.
- Dozwolony jest brak odpowiedniego koloru koszulki na treningu dwa razy w miesiącu, każdy następny to brak wzięcia       udziału z całą grupą w jednostce treningowej.
- To samo tyczy się spóźnień. Oczywiście spóźnienie busa i wypadki niezależne nie liczą się jako spóźnienie.

W tym sezonie będą rozdawał koszulki meczowe dopiero na zbiórce. Chcę uniknąć tym problemu z przekazywaniem stroju przez czyjąś nieobecność lub chorobę. Z tego powodu bardzo proszę, aby zawsze, któryś z rodziców wziął do prania cały komplet po meczu. Kolejek jest czternaście więc mam nadzieje, że nie będzie to problem jeżeli każdy z nas zrobi raz pranie.

Powołania:

Mecz Ajax Częstochowa - wyjazd busem ze Stadionu Śląskiego w niedziele o godzinie 8:45. Jedziemy w koszulkach stadionowych.
Kadra: Miś, Szynkiewicz, Bawaj, Musielak, Nowak, Kurasz, Odyga, Razakowski, Paczyński, Sobierajski, Muszalski, Sobeczko, Malecki, Holeczek

Mecz Grunwald Ruda Śląska - zbiórka przy boisku szkolnym w sobotę o godzinie 8:30. Musimy się zorganizować szybko w tym dniu, ponieważ jednocześnie z naszym meczem trwa turniej na hali.
Kadra: Nalepa, Malinowski, Wrona, Janisz, Karpiński, Michalik, Kral, Czachor, Miozga, Laska, Kępczyński, Sejwa, Solisz, Zawisza