Informacje weekend

Sobota
Zbiórka o godzinie 8:30 w ZSO nr 2, ul. Harcerska 2 w Chorzowie. Planowane zakończenie około godziny 13:00. O godzinie 11:00 w sali 29 odbędzie się zebranie dla rodziców. W tym czasie drużyna będzie miała zajęcia w klasach. Oprócz zajęć weźmiemy w klasach weźmiemy udział w lekcji wychowania fizycznego. Proszę żeby dzieci były ubrane w białe spodenki i zieloną koszulkę treningową z adidasa. Obecność obowiązkowa.
Po zajęciach w szkole proszę zostać na krótkim zebraniu.

Mecz Ruch Chorzów SA - zbiórka 8:15 ul. Wolności 139 w Chorzowie.
Kadra: Szynkiewicz, Malinowski, Bawaj, Razakowski, Nowak, Czachor, Paczyński, Harnot, Kral, Kurasz, Muszalski, Sobeczko, Odyga, Laska, Musielak

Mecz Orlik Ruda Śląska - 13:15 zbiórka na Stadionie Śląskim.
Kadra: Nalepa, Rurański, Janisz, Karwel, Karpiński, Konieczko, Kępczyński, Miozga, Porwik, Puszczewicz, Pecka, Sejwa, Kasperek, Holeczek

Proszę wziąć pod uwagę pogodę jaka ma być w weekend. Może zdarzyć się, że mecze zostaną odwołane.