Informacje i powołania 14.10

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji to proszę zapoznać się z informacją odnośnie ubezpieczenia, jakim klub objął naszych zawodników.
Link: http://www.ksstadion.com/aktualnosci,1324#.W79LpGx1PIV

Z uwagi na akademie z powodu Dnia Nauczyciela, jutrzejszy trening zostaje odwołany.

Piątkowe zawody - zbiórka o godzinie 8:30, Orlik ul. Kościuszki 12 w Chorzowie. Boisko znajduje się niedaleko naszej szkoły. Osoby powołane są zwolnone z wszystkich lekcji. Jeżeli kotś ma problem z dojazdem to proszę o kontakt.
Kadra: Nalepa, Miś, Razakowski, Malinowski, Musielak, Wrona, Kral, Sobeczko, Kurasz, Harnot, Laska, Odyga, Miozga, Holeczek

W IV lidze wypada nam vacat.

Mecz Piast Gliwice - zbiórka w niedziele o godzinie 11:00 na szkolnym boisku. Zabieramy białe stroje.
Kadra: Nalepa, Szynkiewicz, Razakowski, Malinowski, Musielak, Gołębiewski, Sobolewski, Sobeczko, Kurasz, Kral, Muszalski, Paczyński, Sobierajski, Harnot.