Sparingi

Mecz Gieksa Katowice
Sobota, zbiórka 8:45, boisko Rapid w Katowicach. Gramy w dresach.

Kadra: Miś, Krawczyk, Bawaj, Adamski, Paczyński, Jatta, Miozga, Piwko, Górak, Kępczyński, Puszczewicz, Sejwa, Michalik, Odyga, Laska

Mecz Widzew Łódź
Sobota, zbiórka 10:45 Stadion Śląski. Gramy w dresach.

Kadra: Pietruszewski, Szynkiewicz, Razakowski, Malinowski, Bawaj, Wrona, Paczyński, Kic, Harnot, Sobeczko, Malecki, Musielak, Smalcerz, Gołębiewski, Sobolewski, Sejwa

Osoby, króre grają w dwóch meczach mogę zabrać ze sobą na Stadion po zakończeniu spotkania z Gieksą.

Obóz

Zbiórka na Stadionie Śląskim o godzinie 8:45 w niedziele. Planowany wyjazd 9:00. Powrót w sobotę około godziny 15:00.

Przypominam, że koszt całego obozu to 1200 zł. Proszę tak jak ostatnio resztę pieniędzy przynieść w kopercie, aby usprawnić organizację.

Można jechać w prywatnych rzeczach. Na obóz zabieramy głównie wszystkie rzeczy klubowe, płaskie buty, buty do grania, rzeczy na basen, kieszonkowe maksymalnie do 100zł (wątpię żeby był czas na wydanie). Jako, że jest to wyjazd szkolny nie potrzebujemy kart obozowych. Proszę wziąć pod uwagę pogodę, każdy zawodnik ma być przygotowany codziennie do zajęć na dworze, aby uniknąć niepotrzebnych chorób. Na miejscu będą obowiązywały nasze standardowe zasady.

Chłopcy za zgodą rodziców mogą wziąć konsole na obóz. Są na tyle odpowiedzialni, że nie widzę z tym problemu. Pady będą oczywiście zabierane na noc.