Obóz Letni - Informacje

W dniach 16-23 sierpnia 2016 odbędzie się letni obóz dla naszego rocznika.

Kęty-położone w województwie małopolskim, w Kotlinie Oświęcimskiej, w dolinie rzeki Soły. Kęty należą do podkarpackiej strefy klimatycznej. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dróg biegnących z Krakowa do Bielska-Białej i ze Śląska przez Oświęcim do Żywca. Atrakcję stanowi zabytkowy Rynek ze średniowiecznym układem uliczek oraz XIX wieczne kamieniczki. Walory rekreacyjno-sportowe miasta to: kryta pływalnia, hala sportowa, kompleks obiektów sportowych, ośrodek rekreacyjno-sportowy z boiskami do tenisa, siatkówki, piłki koszykowej.

Zakwaterowanie:Hotel Relax *** o doskonałemu umiejscowieniu, wysokim standardzie usług i przyjaznej atmosferze. Położony jest w spokojnej, cichej i zielonej dzielnicy Kęt ok.1200 m od Rynku Głównego. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2,3,4 z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Obok Hotelu znajduje się: stadion piłkarski, trawiaste boisko treningowe, ?ORLIK?, kort tenisowy. Basen w odległości 500 metrów zlokalizowany w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Wyżywienie:4 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu); bardzo smaczna kuchnia dostosowana do potrzeb sportowców

Program pobytu:

- 8 dniowy pobyt / 7 noclegów w Hotelu Relax *** w Kętach
- treningi piłkarskie na boiskach naturalnych i sztucznym (dwa boiska naturalne: główne i boczne oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią
- 3 h treningów (1,5 po rano, 1,5 po południu)
- sparingi (do ustalenia)
- zajęcia na basenie / 6 dni x 1 h

Cena:985zł

Cena obejmuje:
- zakwaterowanie w pokojach 2,3,4, 5 osobowych z łazienkami, TV
- całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
- pobyt kadry trenerskiej (wg ustaleń)