Mecze 05.06

Odnośnie jutrzejszych lekcji proszę zapoznać się jeszcze dokładnie z librusem. Osoby, które uczestniczą w meczu z Rakowem są zwolnione z całego dnia. Klasa 6a zaczyna lekcje od godziny 10:35. Wszystkie pozostałe osoby, które zostają w szkole, bądź grają mecz z Czarnymi Sosnowiec są zwolnione od godziny 13:35.

Mecz Raków Częstochowa. Zbiórka na Stadionie Śląskim o 10:10. Osoby zwolnione są ze wszystkich lekcji szkolnych.
Kadra: Szynkiewicz, Nalepa, Bawaj, Razakowski, Malinowski, Nowak, Musielak, Kurasz, Sobeczko, Smalcerz, Sejwa, Harnot, Malecki, Sobierajski, Laska

Mecz Czarni Sosnowiec. Zbiórka na Stadionie Śląskim o 15:10. Osoby grające zwolnione są z lekcji od godziny 13:35.
Kadra: Miś, Nalepa, Wrona, Razakowski, Czachor, Puszczewicz, Zawisza, Odyga, Holeczek, Sejwa, Kępczyński, Michalik, Solisz