Informacje i powołania ligowe 03.10

Informacje z klubu.
"Panowie, w związku z odmową przez kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych na objęcie ochroną ubezpieczeniową w kolejnym sezonie rozgrywkowym naszej młodzieży informuję, że w tym roku klub nasz nie będzie ubezpieczał chłopców.
Powyższe odmowy, spowodowane są dużą szkodowościa, która wynikła z bardzo licznych kontuzji naszych podopiecznych, a co za tym idzie bardzo dużą wypłatą odszkodowań, która w ostatnich 2 latach wyniosła ponad 70.000 zł.
W związku z tym, rozmawiałem z dyrektorem Mańka aby ubezpieczył w szkole wszystkich naszych zawodników, będących uczniami ZSO nr 2."

Bardzo proszę o potraktowanie tematu poważnie. Czekam na potwierdzenie od każdej osoby do piątku, żebym miał pewność, że każdy zawodnik jest ubezpieczony przed wypadkiem w trakcie meczu.

Mecz Pogoń Imielin - mecz na Stadionie Śląskim. Autobus będzie czekał na chłopaków o godzinie 14:20 pod szkołą. Zabieramy białe stroje i sprzęt meczowy.
Kadra: Miś, Nalepa, Wrona, Malinowski, Karpiński, Kępczyński, Zawisza, Smalcerz, Miozga, Kurasz, Sejwa, Solisz, Czachor, Holeczek,Laska