Informacje 08/09.02

Informacja z klubu !!!

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy pismo z Parku Śląskiego, że Zarząd WPKiW im. Gen. Jerzego Ziętka informuje, iż w ramach oszczędności podjęli decyzję o ograniczeniu wydawanych zezwoleń wjazdowych do Parku Śląskiego. W związku z tym jako jedna z instytucji dzierżawiąca biura, pomieszczenia oraz obiekty sportowe od Stadion Śląski Sp. z o.o. będziemy wjeżdżać na teren Parku tylko i wyłącznie na podstawie pobieranego "biletu wjazdu" przed szlabanem, natomiast nieodpłatny wyjazd będzie możliwy po "walidacji biletu wjazdu" w recepcji Stadiony Śląskiego. Pozostaje nadal nieodpłatny wjazd w przypadku "wjazdu na teren Parku do 15 minut", bez potrzeby "walidacji biletu", tak jak to miało miejsce do tej pory.

Ponadto na polecenie Zarządu Parku zobowiązuję Was do zebrania od rodziców wszystkich kart wjazdowych (małe plastikowe, które otwierały szlaban), które musimy zdać do Parku, pracowników, trenerów i kierowników również to dotyczy. Karty te, na dniach zostaną wszystkie nieaktywne, w związku z tym musimy je zdać.

Mecze 08/09.02
Sparing Ruch Radzionków

Sobota, zbiórka 8:15, ul Knosały 113 w Radzionkowie. Gramy w dresach.

Kadra: Miś, Krawczyk, Jatta, Razakowski, Bawaj, Karpiński, Harnot, Kurasz, Miozga, Puszczewicz, Zawisza, Holeczek, Kępczyński, Laska, Malecki, Muszalski, Odyga, Pietruszewski T.

Sparingi GKS Bełchatów oraz Skra Częstochowa

Niedziela, wyjazd busem ze Stadionu o godzinie 8:15. Gramy w dresach.

Kadra: Szynkiewicz, Nalepa, Wrona, Paczyński, Maciejewski, Bawaj, Razakowski, Kic, Swatowski, Smalcerz, Odyga, Malecki, Sobolewski, Sobeczko, Harnot, Kral, Śliwiński, Sobierajski.

Finalne informację dotyczące wyjazdu do Anglii
Termin 16-20.03

Hotel: Hotel Travlodge

Mecze: Liverpool, Leicester City, Derby County

Na miejscu będziemy mieli busy, które będą nas wozić.

Loty:
Wrocław 10:10 - East Midlands 11:30
East Midlands 17:15 – Wrocław 20:30

Koszt: 340 £

Dodatkowo mnóstwo atrakcji na miejscu.

Kadra: Szynkiewicz, Pietruszewski P., Paczyński, Kic, Wrona, Maciejewski, Bawaj, Malinowski, Gołębiewski, Kral, Sobeczko, Śliwiński, Smalcerz, Kurasz, Musielak, Sobolewski, Sobierajski.